Lino Design

Vyhledávání

:
Zavřít
VYHLEDÁVÁNÍ
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace
Pokud se chcete registrovat, vyplňte prosím následující údaje:

Lino - nábytek s citem pro design

Lino design je tu pro vás

Jsme předním distributorem designového nábytku, u nás si vyberete interiérový, kancelářský a zahradní nábytek.

Prodáváme stylový nábytek pro moderní život, který splňuje nároky na svěží design, promyšlenou ergonomii i dostupnou cenu! Trendy a inspiraci pro moderní design čerpáme na světových veletrzích.

S nábytkem od nás se setkáte v hotelích, bankách, kavárnách, restauracích, divadlech, showroomech automobilek, ve vládních a soudních budovách,ale i v moderních domácnostech.

Proč zvolit Lino Design

Nadčasový design, světové trendy nábytku
Služby profesionálních architektů pro všechny zákazníky
Navrhujeme a realizujeme kompletní interiéry
Dlouholeté zkušenosti v oblasti nábytku.

Osahejte si nábytek Lino design

Naše židle, stoly, lavice a další gastro nábytek naleznete v interiérech restaurací, kaváren a hotelů po celé ČR. Zvláštním segmentem našeho portfolia jsou dodávky židlí, stolůbarových židlí pro řetězce a franšízy a také zahradní nábytek pro reklamní účely českých pivovarů a dodavatelů nápojů. Mezi nejvýznamnější klienty patří firmy Burger King, McDonald´s, KFC, Coca-Cola, Pilsner-Urquell a jiné.

Výrobky Lino Design najdete ve více než 25 státech Evropy a mezi významné zákazníky patří BVV, Škoda Auto, Gorenje, O2, Orea Hotels, Hotel Pyramida, Hotel International Brno, Olympia centrum Brno, Bayern Mnichov, Casino Brno, Hotel Diplomat Praha, Design Centrum České republiky aj.

Ing. Slavko Logara, ředitel společnosti

V roce 2008 jsme byli vyhodnoceni jako nejlepší firma jihomoravského kraje dle hospodářských výsledků za sledované tříleté období. Štiky českého byznysu. V roce 2009 jsme byli druzí v jihomoravském kraji a jedenáctí v republice.

Máme 20 let zkušeností
Výhradní zastoupení

předních světových značek

Copyright 2017 Lino.cz |
Created by www.smeczka.cz & ZenSoft.cz