Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace
Pokud se chcete registrovat, vyplňte prosím následující údaje:

Zahradní stoly

Značky
Rozsah ceny:
0 0
 • CANE-LINE
 • CORAL
 • EMU
 • GABER
 • GRATTONI
 • HAY
 • INFINITI
 • NARDI
 • OUTDOOR4
 • PLUST
 • Rondo
 • ROSSA
 • SCAB
všechny značky
Stůl Palissade
Designový zahradní stůl Palissade. Designová součást moderního interiéru. Zahradní stoly Palissade dodají každému prostoru jedinečnost.
15 900 Kč
Zahradní stůl Athena
Zahradní stůl Athena, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Athena dodají každému prostoru jedinečnost.
NOVINKA
11 800 Kč
Zahradní stůl Bridge
Zahradní stůl Bridge, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Bridge dodají každému prostoru jedinečnost.
NOVINKA
15 200 Kč
Zahradní stůl Heaven 120
Stůl Heaven 120, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Stoly Heaven 120 dodají každému prostoru jedinečnost.
23 200 Kč
Zahradní stůl Ivy 274
Stůl Ivy 274, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Stoly Ivy 274 dodají každému prostoru jedinečnost.
35 700 Kč
Zahradní stůl Ivy 274 teak
Stůl Ivy 274 teak, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Stoly Ivy 274 teak dodají každému prostoru jedinečnost.
71 200 Kč
Zahradní stůl Kira Ceramic
Zahradní stůl Kira, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Kira dodají každému prostoru jedinečnost.
NOVINKA
51 900 Kč
Zahradní stůl Re-Trouvé 105
Stůl Re-Trouvé 105, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Stoly Re-Trouvé 105 dodají každému prostoru jedinečnost.
17 700 Kč
Zahradní stůl Segno
Zahradní stůl Segno, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Segno dodají každému prostoru jedinečnost.
NOVINKA
4 600 Kč
Zahradní stůl Shine teak 166
Stůl Shine teak 166, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Stoly Shine teak 166 dodají každému prostoru jedinečnost.
31 800 Kč
Zahradní stůl Star rct
Zahradní stůl Star rct, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Star rct dodají každému prostoru jedinečnost.
10 700 Kč
Zahradní stůl Star sqr
Zahradní stůl Star sqr, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Star sqr dodají každému prostoru jedinečnost.
6 200 Kč
Zahradní stůl Terramare
Zahradní stůl Terramare, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Terramare dodají každému prostoru jedinečnost.
NOVINKA
33 000 Kč
Zahradní stůl Vera
Zahradní stůl Vera, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Vera dodají každému prostoru jedinečnost.
NOVINKA
25 400 Kč
Odkládací stolek Chill-out
Designový odkládací stolek Chill-out, designová součást moderního interiéru. Chill-out dodá každému prostoru jedinečnost.
13 770 Kč
Odkládací stolek On-the-move
Designový odkládací stolek On-the-move, designová součást moderního interiéru. On-the-move dodá každému prostoru jedinečnost.
6 720 Kč
Barový stůl Mediteraneo
Zahradní barový stůl Mediteraneo, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní barové stoly Mediteraneo dodají každému prostoru jedinečnost.
5 600 Kč
Stůl Mediteraneo 120
Zahradní stůl Mediteraneo 120, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Mediteraneo 120 dodají každému prostoru jedinečnost.
4 170 Kč
Stůl Mediteraneo 80
Zahradní stůl Mediteraneo 80, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Mediteraneo 80 dodají každému prostoru jedinečnost.
3 680 Kč
Stolek Pop
Moderní zahradní stůl Pop, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Pop dodají každému prostoru jedinečnost.
1 090 Kč
Stůl Alloro 140 rozkládací
Moderní zahradní stůl Alloro, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Alloro dodají každému prostoru jedinečnost.
11 700 Kč
Stůl Alloro 210 rozkládací
Moderní zahradní stůl Alloro, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Alloro dodají každému prostoru jedinečnost.
14 700 Kč
Stůl Aria
Designový jídelní stůl Aria. Designová součást moderního interiéru. Jídelní stoly Aria dodají každému prostoru jedinečnost.
1 430 Kč
Stůl Clip
Moderní zahradní stůl Clip, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Clip dodají každému prostoru jedinečnost.
3 770 Kč
Stůl Cube
Moderní zahradní stůl Cube, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Cube dodají každému prostoru jedinečnost.
4 400 Kč
Stůl Levante - rozkládací
Moderní zahradní stůl Levante, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Levante dodají každému prostoru jedinečnost.
9 400 Kč
Stůl Libeccio
Moderní zahradní stůl Libeccio, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Libeccio dodají každému prostoru jedinečnost.
9 400 Kč
Stůl Maestrale
Moderní zahradní stůl Maestrale, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Maestrale dodají každému prostoru jedinečnost.
3 800 Kč
Stůl Orazio
Designový jídelní stůl Orazio. Designová součást moderního interiéru. Jídelní stoly Orazio dodají každému prostoru jedinečnost.
4 400 Kč
Stůl Orazio 70x70
Designový jídelní stůl Orazio. Designová součást moderního interiéru. Jídelní stoly Orazio dodají každému prostoru jedinečnost.
2 700 Kč
Stůl Rio 140 rozkládací
Moderní zahradní stůl Rio, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Rio dodají každému prostoru jedinečnost.
14 500 Kč
Stůl Rio 210 rozkládací
Moderní zahradní stůl Rio, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Rio dodají každému prostoru jedinečnost.
17 400 Kč