Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace
Pokud se chcete registrovat, vyplňte prosím následující údaje:

Čalouněné kovové židle

Značky
Rozsah ceny:
0 0
 • GALA COLLEZIONE
 • HAY
 • LINO DESIGN
 • MARA
 • MIDJ
 • MIOTTO
 • OPM
 • PEDRALI
 • ROSSA
 • ROSSETTO
 • SCAB
 • SJ Design
 • SN Design
 • WHITE LABEL LIVING
 • ZUIVER DUTCHBONE
všechny značky

Čalouněné kovové židle

Sekce čalouněné kovové židle nabízí židle, které kombinují luxusní vzhled kovové, nerezové nebo chromové základny a vysokou míru pohodlí díky svému čalounění.

Některé z těchto židlí čalouníme přímo my, tudíž je zde výběr z velkého množství látek nebo kůží.

0
Židle OMG LL
Moderní jídelní židle OMG LL, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle OMG LL dodají každému prostoru jedinečnost.
3 560 Kč
0
Židle SJ VACA BM
Moderní jídelní židle SJ VACA BM, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle SJ VACA BM dodají každému prostoru jedinečnost.
AKCE
4 100 Kč4 860 Kč
1
Židle Franky
Moderní jídelní židle Franky, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Franky dodají každému prostoru jedinečnost.
SKLADEM
4 100 Kč
0
Židle AAC 27
Moderní jídelní židle AAC 27, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle AAC 27 dodají každému prostoru jedinečnost.
8 200 Kč
0
Židle AAC 11
Moderní jídelní židle AAC 11, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle AAC 11 dodají každému prostoru jedinečnost.
9 500 Kč
0
Židle Brent
Moderní jídelní židle Brent, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Brent dodají každému prostoru jedinečnost.
4 190 Kč

Čalouněné kovové židle

Sekce čalouněné kovové židle nabízí židle, které kombinují luxusní vzhled kovové, nerezové nebo chromové základny a vysokou míru pohodlí díky svému čalounění.

Některé z těchto židlí čalouníme přímo my, tudíž je zde výběr z velkého množství látek nebo kůží.

0
Židle Brit
Moderní jídelní židle Brit, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Brit dodají každému prostoru jedinečnost.
5 200 Kč
0
Židle Diamond
Moderní jídelní židle Diamond, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Diamond dodají každému prostoru jedinečnost.
4 600 Kč
0
Židle Doulton
Moderní jídelní židle Doulton, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Doulton dodají každému prostoru jedinečnost.
5 200 Kč
0
Židle Feston
Moderní jídelní židle Feston, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Feston dodají každému prostoru jedinečnost.
5 800 Kč
0
Židle Giulia Pop
Moderní jídelní židle Giulia Pop, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Giulia Pop dodají každému prostoru jedinečnost.
6 100 Kč
0
Židle Laja 885
Moderní jídelní židle Laja 885, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Laja 885 dodají každému prostoru jedinečnost.
14 380 Kč
0
Židle Mia Zuiver
Moderní jídelní židle Mia Zuiver, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Mia Zuiver dodají každému prostoru jedinečnost.
6 300 Kč
0
Židle Miss B Pop
Moderní jídelní židle Miss B Pop, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Miss B Pop dodají každému prostoru jedinečnost.
6 400 Kč
0
Židle Nikki
Moderní jídelní židle Nikki, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Nikki dodají každému prostoru jedinečnost.
5 600 Kč
0
Židle Ridge
Moderní jídelní židle Ridge, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Ridge dodají každému prostoru jedinečnost.
2 700 Kč
0
Židle Ridge arm
Moderní jídelní židle Ridge arm, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Ridge arm dodají každému prostoru jedinečnost.
3 980 Kč
0
Židle Sonny PB Q
Moderní židleSonny PB Q, designová součást moderního interiéru. Židle Sonny PB Q dodají každému prostoru jedinečnost.
8 400 Kč
0
Židle Sonny S Q
Moderní židle Sonny S Q, designová součást moderního interiéru. Židle Sonny S Q dodají každému prostoru jedinečnost.
7 000 Kč
0
Židle Syl
Moderní jídelní židle Syl, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Syl dodají každému prostoru jedinečnost.
6 090 Kč
0
Židle Cinderella
Moderní jídelní židle Cinderella, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Cinderella dodají každému prostoru jedinečnost.
3 600 Kč
0
Židle Fez
Moderní jídelní židle Fez, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Fez dodají každému prostoru jedinečnost.
5 000 Kč
0
Židle Floke
Moderní jídelní židle Floke, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Floke dodají každému prostoru jedinečnost.
2 900 Kč
0
Židle Flor
Moderní jídelní židle Flor, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Flor dodají každému prostoru jedinečnost.
5 000 Kč
0
Židle Franky Velvet
Moderní jídelní židle Franky Velvet, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Franky Velvet dodají každému prostoru jedinečnost.
4 100 Kč
0
Židle Mini Bar
Moderní jídelní židle Mini Bar, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Mini Bar dodají každému prostoru jedinečnost.
5 400 Kč
0
Židle Stitched
Moderní jídelní židle Stitched, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Stitched dodají každému prostoru jedinečnost.
3 980 Kč
0
Židle Drop pop
Komfortní jídelní židle Drop pop vhodná do veškerých interiérů. Kvalitní zpracování a moderní vzhled.
7 990 Kč
0
Židle Ester 690
Moderní jídelní židle Ester 690, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Ester 690 dodají každému prostoru jedinečnost.
27 000 Kč
0
Židle Ester 691
Moderní jídelní židle Ester 691, designová židle do kuchyně i veřejných prostor. Židle Ester 691 dodají každému prostoru jedinečnost.
22 900 Kč
0
Židle Americano
Moderní kovová židle Americano, designová součást moderního interiéru. Kovové židle Americano jsou zárukou kvality.
AKCE
1 970 Kč2 680 Kč
0
Židle Emily UP
Moderní skořepinová židle Emily UP, designová součást moderního interiéru. Skořepinové židle Emily UP jsou zárukou kvality.
3 140 Kč