Search
zavrit
Close
Customer login
If you are our registered customer, please log in below:

Did you forget your password?

New registration

Vases and flowerpots

Brands
Price range:
0 0
  • BD Barcelona design
  • PLUST
  • VITRA
  • VONDOM
all brands
0
Nuage vase
Váza Nuage, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Vázy Nuage dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
4 293 Kč
0
Váza Shiva
Váza Shiva, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Vázy Shiva dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
6 232 Kč
0
Kube flowerpot
Květináč Kube, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
1 573 Kč
0
Kube Castors flowerpot
Květináč Kube Castors, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube Castors dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
2 662 Kč
0
Kube High flowerpot
Květináč Kube High, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube High dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
4 235 Kč
0
Kube High Castors flowerpot
Květináč Kube High Castors, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube High Castors dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
5 324 Kč
0
Kube High Plant Box flowerpot
Květináč Kube High Plant box, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube High Plant box dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
7 986 Kč
0
Kube High Plant Box Castors flowerpot
Květináč Kube High Plant box Castors, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube High Plant box Castors dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
9 680 Kč
0
Kube High Slim flowerpot
Květináč Kube High Slim, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube High Slim dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
3 388 Kč
0
Kube High Slim Plant box flowerpot
Květináč Kube High Slim Plant box, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube High Slim Plant box dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
6 776 Kč
0
Kube Mini flowerpot
Květináč Kube Mini, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube Mini dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
895 Kč
0
Kube Mini Plant box flowerpot
Květináč Kube Mini Plant box, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube Mini Plant box dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
1 730 Kč
0
Kube Plant box flowerpot
Květináč Kube Plant box, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube Plant box dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
5 566 Kč
0
Kube Plant box Castors flowerpot
Květináč Kube Plant box Castors, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube Plant box Castors dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
7 236 Kč
0
Kube Tower flowerpot
Květináč Kube Tower, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube Tower dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
4 308 Kč
0
Kube Tower Plant box flowerpot
Květináč Kube Tower Plant box, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Kube Tower Plant box dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
11 132 Kč
0
Adan flowerpot
Květináč Adan, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Adan dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
5 651 Kč
0
Alma flowerpot
Květináč Alma, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Alma dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
17 424 Kč
0
Boyo flowerpot
Květináč Boyo, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Boyo dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
16 674 Kč
0
Buba flowerpot
Květináč Buba, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Buba dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
13 842 Kč
0
Cactus flowerpot
Květináč Cactus, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Cactus dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
15 573 Kč
0
Cubalibre flowerpot
Květináč Cubalibre, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Cubalibre dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
14 157 Kč
0
Diamond 72 cm flowerpot
Květináč Diamond, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Diamond dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
3 146 Kč
0
Diamond 98 cm flowerpot
Květináč Diamond, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Diamond dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
6 449 Kč
0
Drop flowerpot
Květináč Drop, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Drop dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
5 663 Kč
0
Fuzzy flowerpot
Květináč Fuzzy, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Fuzzy dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
3 461 Kč
0
Giotto Max René flowerpot
Květináč Giotto Max René, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Giotto Max René dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
7 381 Kč
0
Harbo flowerpot
Květináč Harbo, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Harbo dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
20 449 Kč
0
Madame 145 cm flowerpot
Květináč Madame, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Madame dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
9 281 Kč
0
Madame 60 cm flowerpot
Květináč Madame, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Madame dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
4 090 Kč
0
Madame 95 cm flowerpot
Květináč Madame, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Madame dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
5 808 Kč
0
Moai 126 cm flowerpot
Květináč Moai, designový doplněk každého interiéru a exteriéru. Květináče Moai dodají každému prostoru jedinečnost a půvab.
5 191 Kč