Search
zavrit
Close
Customer login
If you are our registered customer, please log in below:

Did you forget your password?

New registration

Platební metody

Platební karta

Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti The Pay. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

Bankovní převod 

Převod mezi českými bankami trvá většinou jen 1 pracovní den, přesto doporučujeme platbu provést ihned po dokončení objednávky, abychom s ní mohli počítat. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky.

Rychlý platební příkaz

Ve spolupráci se společností The Pay nabízíme možnost platit zjednodušeným platebním příkazem u následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Raiffeisen Bank, GE Money, mBank, Equa bank, Moneta a Fio banka. Rychlý platební příkaz spočívá v tom, že vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví, kde můžete ihned po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Vše je maximálně jednoduché a 100% bezpečné.

Dobírka

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží přímo přepravci při předání zboží nebo v rámci osobního odběru. V případě zboží, které je vyráběno na zakázku, dle požadované specifikace, vystavujeme zálohovou fakturu ve výši 60% z kupní ceny. V případě typizovaných produktů, vystavujeme zálohovou fakturu pro objednávky nad 10 000,- bez DPH.

V případě, že je záloha požadována, je vystaven doklad "Zálohová faktura - daňový doklad". Po dodání zboží je na daňovém dokladu hodnota zálohy odečtena.

Podmínkou pro zahájení plynutí dodací lhůty je faktická úhrada zálohové platby vč. DPH ve stanovené výši, pokud nebylo smluvními stranami dohodou stanoveno jinak. Doplatek ceny je splatný nejpozději v den dodání zboží, pokud nebylo smluvními stranami dohodou nebo v rámci nabídky stanoveno jinak. Zboží se stává majetkem zákazníka až po úplném uhrazení kupní ceny.