Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace
Pokud se chcete registrovat, vyplňte prosím následující údaje:

Club křesla a sedačky

Značky
Rozsah ceny:
0 0
  • DA STYL
  • GALA COLLEZIONE
  • GRATTONI
  • MIDJ
  • MOVI HOME
  • PLANK
  • ROSSETTO
  • SJ Design
všechny značky

Klubová křesla

Moderní klubová křesla a sedačky jsou určená především pro veřejné interiéry - restaurace, kavárny, bary..

Zpracování, čalounění a další použité materiály křesel jsou testovány pro maximální možnou výdrž v těchto náročných provozech.

Samozřejmostí je snadná údržba a stálé stejný vzhled.

Pokud chcete svůj provoz odlišit od průměru a žádáte originalitu spojenou s kvalitou, jste na správném místě.

0
Pohovka Kira
Designová pohovka Kira, krásná součást moderního interiéru. Pohovky Kira dodají každému prostoru jedinečnost.
13 310 Kč
0
Křeslo SJ Wersal
Moderní klubové křeslo SJ Wersal, designové křeslo do domácnosti i veřejných prostor. Křesla SJ Wersal dodají každému prostoru jedinečnost.
11 979 Kč
0
Sedačka SJ Wersal
Moderní klubová sedačka SJ Wersal, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky SJ Wersal dodají každému prostoru jedinečnost.
17 279 Kč
0
Sedačka Wing
Moderní klubová sedačka Wing, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Wing dodají každému prostoru jedinečnost.
17 545 Kč
0
Křeslo SJ Eris
Moderní klubové křeslo SJ Eris, designové křeslo do domácnosti i veřejných prostor. Křesla SJ Eris dodají každému prostoru jedinečnost.
11 834 Kč
0
Sedačka SJ Eris
Moderní klubová sedačka SJ Eris, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky SJ Eris dodají každému prostoru jedinečnost.
16 625 Kč

Klubová křesla

Moderní klubová křesla a sedačky jsou určená především pro veřejné interiéry - restaurace, kavárny, bary..

Zpracování, čalounění a další použité materiály křesel jsou testovány pro maximální možnou výdrž v těchto náročných provozech.

Samozřejmostí je snadná údržba a stálé stejný vzhled.

Pokud chcete svůj provoz odlišit od průměru a žádáte originalitu spojenou s kvalitou, jste na správném místě.

0
Křeslo SJ Paris
Moderní klubové křeslo SJ Paris, designové křeslo do domácnosti i veřejných prostor. Křesla SJ Paris dodají každému prostoru jedinečnost.
12 269 Kč
0
Sedačka SJ Paris
Moderní klubová sedačka SJ Paris, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky SJ Paris dodají každému prostoru jedinečnost.
21 054 Kč
0
Křeslo SJ Taurus
Moderní klubové křeslo SJ Taurus, designové křeslo do domácnosti i veřejných prostor. Křesla SJ Taurus dodají každému prostoru jedinečnost.
14 956 Kč
0
Sedačka SJ Taurus
Moderní klubová sedačka SJ Taurus, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky SJ Taurus dodají každému prostoru jedinečnost.
23 668 Kč
0
Křeslo SJ Tango
Moderní klubové křeslo SJ Tango, designové křeslo do domácnosti i veřejných prostor. Křesla SJ Tango dodají každému prostoru jedinečnost.
14 520 Kč
0
Sedačka SJ Tango
Moderní klubová sedačka SJ Tango, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky SJ Tango dodají každému prostoru jedinečnost.
23 958 Kč
0
Křeslo Avus
Designové křeslo Avus, krásná součást moderního interiéru. Křesla Avus dodají každému prostoru jedinečnost.
71 378 Kč
0
Křeslo SJ Aro
Moderní klubové křeslo SJ Aro, designové křeslo do domácnosti i veřejných prostor. Křesla SJ Aro dodají každému prostoru jedinečnost.
19 094 Kč
0
Sedačka Alma
Moderní klubová sedačka Alma, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Alma dodají každému prostoru jedinečnost.
12 584 Kč
0
Sedačka Bart
Moderní klubová sedačka Bart, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Bart dodají každému prostoru jedinečnost.
20 909 Kč
0
Sedačka Clio
Moderní klubová sedačka Clio, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Clio dodají každému prostoru jedinečnost.
15 428 Kč
0
Sedačka Kron
Moderní klubová sedačka Kron, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Kron dodají každému prostoru jedinečnost.
14 944 Kč
0
Sedačka Lincoln
Moderní klubová sedačka Lincoln, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Lincoln dodají každému prostoru jedinečnost.
16 819 Kč
0
Sedačka Lino
Moderní klubová sedačka Lino, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Lino dodají každému prostoru jedinečnost.
16 069 Kč
0
Sedačka Loft
Moderní klubová sedačka Loft, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Loft dodají každému prostoru jedinečnost.
16 577 Kč
0
Sedačka Lori
Moderní klubová sedačka Lori, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Lori dodají každému prostoru jedinečnost.
15 839 Kč
0
Sedačka Milo
Moderní klubová sedačka Milo, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Milo dodají každému prostoru jedinečnost.
17 182 Kč
0
Sedačka Ovo
Moderní klubová sedačka Ovo, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Ovo dodají každému prostoru jedinečnost.
15 972 Kč
0
Sedačka Ton
Moderní klubová sedačka Ton, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Ton dodají každému prostoru jedinečnost.
10 648 Kč
0
Sedačka Vini
Moderní klubová sedačka Vini, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Vini dodají každému prostoru jedinečnost.
16 335 Kč
0
Sedačka Lucio
Moderní klubová sedačka Lucio, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Lucio dodají každému prostoru jedinečnost.
14 762 Kč
0
Sedačka Woody
Moderní klubová sedačka Woody, designová sedačka do domácnosti i veřejných prostor. Sedačky Woody dodají každému prostoru jedinečnost.
18 755 Kč