Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

Nábytek s citem
pro design

Jsme předním distributorem
designového nábytku.

Prodáváme stylový nábytek pro moderní život, který splňuje nároky na svěží design, promyšlenou ergonomii i dostupnou cenu! Trendy a inspiraci pro moderní design čerpáme na světových veletrzích.

Garantujeme kvalitu,
vstřícný přístup a komplexnost.
S nábytkem od nás se setkáte v hotelích, bankách, kavárnách, restauracích, divadlech, showroomech automobilek, ve vládních a soudních budovách, ale i v moderních domácnostech.

Proč zvolit LINO DESIGN?

Nadčasový design, světové trendy nábytku

Navrhujeme a realizujeme kompletní interiéry

Zkušenosti v oblasti nábytku již od roku 1994

2× showroom
v Praze a Brně

Náš příběh

Jsme rodinná společnost založena roku 1994. Zabýváme se komplexním poskytováním služeb při tvorbě a realizaci interiérových řešení komerčních a rezidenčních prostor. Spolupracujeme se širokým portfoliem nejuznávanějších světových designových značek. Naše tradice a zkušenost jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Výrobky Lino Design najdete ve více než 25 státech Evropy a mezi významné zákazníky patří BVV, Škoda Auto, Gorenje, O2, Orea Hotels, Hotel Pyramida, Hotel International Brno, Olympia centrum Brno, Bayern Mnichov, Casino Brno, Hotel Diplomat Praha, Design Centrum České republiky aj.
V roce 2008 jsme byli vyhodnoceni jako nejlepší firma jihomoravského kraje dle hospodářských výsledků za sledované tříleté období. Štiky českého byznysu. V roce 2009 jsme byli druzí v jihomoravském kraji a jedenáctí v republice.