Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

Living apartments
Klient
Living apartments
Autor
Tibor Csukás
Datum realizace
2019
Apartments Francouzská 68

Apartments Francouzská 68

Exkluzivně vybavené nájemní byty v srdci Vinohrad.

autor interiérů Tibor Csukás

V prvním a druhém patře se nacházejí čtyři studentské byty. Dispozice vychází z členitého prostoru, který vymezují nosné konstrukce domu. V návrhu interiéru bytu byly vytvořeny tři samostatné pokoje a společné zázemí. Dva pokoje jsou určeny pro jednoho studenta, jeden pokoj je cílen pro páry a nabízí sklápěcí postel kombinovanou se sedačkou. V centrální chodbě je umístěna kuchyně s jídelnou, na kterou navazuje koupelna, samostatné WC a komora. Aby prostory nevyzněly stísněně, bylo zvoleno celkově bílé ladění interiéru pro maximální prosvětlení úzkého prostoru kuchyně. Převažující bílá barva na stěnách a nábytku je doplněna světlým dřevěným dekorem dubu jak na podlaze, tak v detailech vestavného nábytku. Barevný akcent vytváří zelený skelněný obklad kuchyňské linky a barevné židle v pokojích. Ke zjemnění pokojů byla použita bílá tapeta s jemnou strukturou rostlinného motivu. Stěna u jídelního stolu je opatřena magnetickým nátěrem, který umožňuje uživatelům dotvořit prostor dle své fantazie, sdílet a komunikovat pomocí obrazů či textu. Každý student má k dispozici psací stůl a dostatek úložných prostor.

Třetí podlaží je tvořeno dvěma manažerskými byty. Uvolněním dispozice vznikla prostorná obytná místnost s posezením, pohodlným jídelním stolem a velkorysou kuchyní s barem. Obývací pokoj je laděn v šedomodrém odstínu výmalby v kombinaci s dubovým dřevem na podlaze a obkladu kuchyně včetně pracovní desky. Kontrast dodává černá kuchyně ve vysokém lesku, antracitová sedačka se závěsy a jídelní stůl se židlemi, které kombinují černou barvu s dubovým dřevem. Návrh obytné místnosti podtrhuje propracované osvětlení umožňující vytvořit různé nálady. K dispozici je útulná ložnice a druhý pokoj. Nechybí množství úložných prostor a koupelna.

V podkrovní vestavbě byly navrženy dva mezonetové byty. Mezonetové byty představují jedinečný koncept jednoprostorového bydlení ve velkém stylu plného světla a průhledů. Spodní část tvoří jeden obytný prostor částečně rozdělený komínovým tělesem s krbem. Na galerii se nachází ložnice s prosklenou koupelnou. Prostor je celkově bohatě prosvětlený a kombinuje převažující bílou barvu s černými detaily a linkami. Výrazným prvkem je kamenný obklad krbu a štítové stěny při schodišti.

Další realizované projekty
zobrazit všechny realizace
FRAGMENT - Prémiové nájemní byty
JIC HQ RETROFIT
Avion shopping park Bratislava