Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace
Pokud se chcete registrovat, vyplňte prosím následující údaje:

Bytová realizace K Louži

zpět

Realizace - Ing. arch. Jan Bek www.bekarch.cz Jako subdodavatel jsme se podíleli na této velice zajímavé bytové realizaci. Jednalo se o kompletní rekonstrukci bytu 4+kk a i celková dispozice doznala změn. Z bytu jsme vytvořili plnohodnotné 3+kk sestávající se ze dvou ložnic a...

Realizace - Ing. arch. Jan Bek www.bekarch.cz

Jako subdodavatel jsme se podíleli na této velice zajímavé bytové realizaci.

Jednalo se o kompletní rekonstrukci bytu 4+kk a i celková dispozice doznala změn. Z bytu jsme vytvořili plnohodnotné 3+kk sestávající se ze dvou ložnic a prostorného obývacího pokoje, který vznikl spojením kuchyně a pokoje. Prostor chodby jsme zarovnali a ubrali na nevzhledných rozích. Naopak jsme se snažili trochu prostoru přidat koupelně a WC.

Co se materiálového řešení týče, celý interiér je laděný do kombinace bílé a černé.

Všechny povrchy jsou matné. Krom bílé a černé interier dokreslují pouze beton-imitující stěrky ve dvou odstínech. První světlejší odstín nalezneme v ložnicích, na dominantní obývákové TV stěně a v chodbě. Tmavší dekor s hydrofobní úpravou nalezneme v koupelnách. Podlaha je z bílého polyuretanu. Nábytek z materiálu perfect sence – super mat.

Požadavkem investorky byl naprostý minimalismus, proto projekt obsahuje hned několik atypických řešení jako například skrytá kuchyňská linka, která se nachází za zasunovacími harmonikovými dveřmi v obývacím pokoji. Nebo zcela skrytá šatna ve vstupní chodbě.

číst více

Produkty použité při realizaci

Stůl Doria
47 093 Kč
zobrazit vše