Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace
Pokud se chcete registrovat, vyplňte prosím následující údaje:

Informace k aktuálnímu provozu naleznete ZDE

Bytová realizace K Louži

zpět

Realizace - Ing. arch. Jan Bek www.bekarch.cz Jako subdodavatel jsme se podíleli na této velice zajímavé bytové realizaci. Jednalo se o kompletní rekonstrukci bytu 4+kk a i celková dispozice doznala změn. Z bytu jsme vytvořili plnohodnotné 3+kk sestávající se ze dvou ložnic a...

Realizace - Ing. arch. Jan Bek www.bekarch.cz

Jako subdodavatel jsme se podíleli na této velice zajímavé bytové realizaci.

Jednalo se o kompletní rekonstrukci bytu 4+kk a i celková dispozice doznala změn. Z bytu jsme vytvořili plnohodnotné 3+kk sestávající se ze dvou ložnic a prostorného obývacího pokoje, který vznikl spojením kuchyně a pokoje. Prostor chodby jsme zarovnali a ubrali na nevzhledných rozích. Naopak jsme se snažili trochu prostoru přidat koupelně a WC.

Co se materiálového řešení týče, celý interiér je laděný do kombinace bílé a černé.

Všechny povrchy jsou matné. Krom bílé a černé interier dokreslují pouze beton-imitující stěrky ve dvou odstínech. První světlejší odstín nalezneme v ložnicích, na dominantní obývákové TV stěně a v chodbě. Tmavší dekor s hydrofobní úpravou nalezneme v koupelnách. Podlaha je z bílého polyuretanu. Nábytek z materiálu perfect sence – super mat.

Požadavkem investorky byl naprostý minimalismus, proto projekt obsahuje hned několik atypických řešení jako například skrytá kuchyňská linka, která se nachází za zasunovacími harmonikovými dveřmi v obývacím pokoji. Nebo zcela skrytá šatna ve vstupní chodbě.

číst více

Produkty použité při realizaci

Konferenční stolek Doria
AKCE 19 244 Kč24 055 Kč
Stůl Doria
AKCE 37 675 Kč47 093 Kč
zobrazit vše