Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

Lufthansa InTouch
Klient
Lufthansa InTouch
Rozsah
350 m²
Autor
TJ ARCHITEKTI
Datum realizace
04/2022–06/2023
Lufthansa InTouch

Lufthansa InTouch

Rekonstrukce interiéru odpočinkové zóny pro zaměstnance call centra Lufthansa InTouch.

Hlavním cílem bylo vytvoření neformálních prostor s odlišnou atmosférou než je obvyklé od kancelářského prostředí. Místo, kde se zaměstnanci budou cítit pohodlně a příjemně. Proto byl kladen důraz na dostatečné prosvětlení, zachování kontaktu s okolím a použití zeleně. 

Třetí patro, s pracovním názvem džungle, je laděno do hnědých a zelených barev, evokujících pocit klidu a spojení s přírodou. Čtvrtému patru, pojmenovaném nebesa, dominuje tmavě modrý podhled se světle modrými lamelami a nachází se zde recepce společnosti.

V obou patrech jsou použity stejné principy: všechny horizontální plochy jsou z přírodních materiálů, podlaha z marmolea, stoly a sedáky židlí z dubové dýhy, lavice na sezení z kůže. Vertikální prvky tvoří štíhlé a vysoké díly, které pracují s menším měřítkem, aby kontrastovaly s velkými otevřenými prostory kolem. Prvky zavěšeného podhledu dodávají dynamiku prostoru a zároveň oddělují technické prvky budovy od relaxačních zón.

Takto vytvořená proměnlivost nabízí různorodá místa pro trávení pracovní pauzy, ať už se jedná o rychlý oběd nebo neformální setkání s kolegy.

Autorem návrhu jsou TJ ARCHITEKTI - Ing.arch. Zuzana Juráková, Ing.arch. Tomáš Jurák, Barbora Minarčíková

Další realizované projekty
zobrazit všechny realizace
FRAGMENT - Prémiové nájemní byty
JIC HQ RETROFIT
Avion shopping park Bratislava