Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

Vitra Home Stories for Winter

Zima se blíží a s ní již tradičně i speciální nabídky a limitované edice produktů švýcarské značky Vitra. V letošním roce je nadílka opravdu bohatá a máte se na co těšit.

Lounge Chair & Ottoman – special edition

V průběhu kampaně je možné objednat speciální edici tohoto legendárního křesla s potahovým materiálem Kvadrat Phlox v tmavě zelené barvě. Jedná se o látku s manšestrovým efektem. Kombinace s palisandrovým dřevem poté zdůrazní ikonický půvab.

 

Eames Special Collection 2023 - limitovaná edice

Eames Special Collection je ucelený soubor několika vybraných ikonických produtků od Charlese a Ray Eamesových v nových látkách a barvách, které byly inspirovány původní barevnou paletou slavného manželského páru. Barvení dřeva probíhá stejnou technikou moření jako používali Charles a Ray Eamesovy.

Organic Conference

Design židle byl představen v roce 1940 jako vstup do soutěže s názvem "Organický design v domácím interiéru", kterou pořádalo Muzem moderního umění v New Yorku. S odkazem na zálibu v květinových motivech je nyní dostupná v limitované edici tří barevných provedeních potahu Kvadrat Ria.

             

Eames House Bird

Soška dřevěného ptáčka zdobila obývací prostor manželů Eamesových více než padesát let. Oblíbenost tohoto artefaktu dokazuje i to, že ho manželé často používali jako dekoraci během focení interiéru i nových produktů. Nyní je k dispozici v limitované edici tmavě zelená a světle růžová.

              

Eames Elephant (Plywood)

S návrhem hračky ve tvaru překližky ve tvaru slona přišli manželé Eamesovi v roce 1945, nikdy se ovšem nedočkal sériové výroby. Jediný prototyp je vystaven v Muzeu moderního umění v New Yorku a dodnes patří do archivu rodiny Eames. Nyní je dostupný v limitované edici – tmavě zelené překližce.

              

Plywood Mobile

Na začátku čtyřicátých let dvacátého století vytvořili manželé Eamesovi několik experimentálních výrobků za účelem zdokonalování technik ohýbání překližky. Vznikly mimo jiné dva objekty biomorfických tvarů připomínající Rayinu grafiku a umělecká díla. Každý z objektů se skládá ze dvou abstraktních, organicky tvarovaných prvků, které se hravě točí kolem sebe. V rámci limitované kolekce je možné pořídit dvoubarevné verze objektů Plywood Mobiles inspirovaných koláží od Ray Eames.

   

Eames Wool Blanket

Dnes již ikonický puntíkovaný vzor vznikl v roce 1947 v rámci příprav na výstavu v Muzeu moderního umění v New Yorku. Kompozice protínajících se linek a teček připomínající abstraktní obrazy od Ray Eames ze 30. let. Jako součást kolekce Eames Special Collection je deka dostupná v limitované edici v barevném provedení bordeaux.

   

Pokud vás některá z nabídek zaujala, kontaktujte nás prosím e-mailem na [email protected] nebo telefonicky na čísle 543 233 873.

Navštívit můžete i naše showroomy, kde vám rádi poradíme s výběrem a vše společně doladíme.

Nabídka platí pouze do 31. ledna 2024.