Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

Zahradní stoly

Značky
Rozsah ceny:
0 0
 • CANE-LINE
 • EMU
 • extremis
 • Fast
 • Fatboy
 • HAY
 • INFINITI
 • MAGIS
 • MEYTO
 • NARDI
 • PLUST
 • PROSTORIA
 • SCAB
 • Siesta exclusive
 • Varaschin
 • VITRA
 • VONDOM
 • ZUIVER DUTCHBONE
všechny značky
0
Stůl Balcony
Zahradní stůl Balcony, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Balcony dodají každému prostoru jedinečnost.
11 471 Kč
0
Stůl Balcony Low
Zahradní stůl Balcony Low, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Balcony Low dodají každému prostoru jedinečnost.
5 082 Kč
0
Stůl Palissade
Designový zahradní stůl Palissade. Designová součást moderního interiéru. Zahradní stoly Palissade dodají každému prostoru jedinečnost.
25 773 Kč
0
Stůl Simple
Designový plastový stůl Simple, designová součást moderního interiéru. Simple dodá každému prostoru jedinečnost.
11 483 Kč
0
Stůl Vondel
Zahradní stůl Vondel, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Vondel dodají každému prostoru jedinečnost.
22 990 Kč
0
Zahradní stůl Ercole
Zahradní stůl Ercole, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Ercole dodají každému prostoru jedinečnost.
5 130 Kč
0
Zahradní stůl Nova
Zahradní stůl Nova, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Nova dodají každému prostoru jedinečnost.
12 741 Kč
0
Zahradní stůl Plus4 120 rozkládací
Zahradní stůl Plus4 120 rozkládací, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Plus4 120 rozkládací dodají každému prostoru jedinečnost.
31 944 Kč
0
Zahradní stůl Plus4 rozkládací
Zahradní stůl Plus4 rozkládací, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Plus4 rozkládací dodají každému prostoru jedinečnost.
49 852 Kč
0
Zahradní stůl Pranzo 120 rozkládací
Zahradní stůl Pranzo 120, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Pranzo 120 dodají každému prostoru jedinečnost.
24 406 Kč
0
Zahradní stůl Pranzo rozkládací
Zahradní stůl Pranzo, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Nova dodají každému prostoru jedinečnost.
23 934 Kč
0
Zahradní stůl Rio coffee 797
Zahradní stůl Rio coffee 797, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Rio coffee 797 dodají každému prostoru jedinečnost.
7 260 Kč
0
Zahradní stůl Star rct
Zahradní stůl Star rct, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Star rct dodají každému prostoru jedinečnost.
19 142 Kč
0
Zahradní stůl Star snack
Zahradní stůl Star snack, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Star snack dodají každému prostoru jedinečnost.
7 623 Kč
0
Zahradní stůl Star sqr
Zahradní stůl Star sqr, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Star sqr dodají každému prostoru jedinečnost.
11 144 Kč
0
Stůl Cambi kruh
Stůl Cambi kruh, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Stoly Cambi kruh dodají každému prostoru jedinečnost.
8 494 Kč
0
Stůl Cambi rct
Stůl Cambi rct, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Stoly Cambi rct dodají každému prostoru jedinečnost.
12 185 Kč
0
Stůl Cambi sqr
Stůl Cambi sqr, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Stoly Cambi sqr dodají každému prostoru jedinečnost.
7 054 Kč
0
Stůl Flower Table
Zahradní stůl Flower Table, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Flower Table dodají každému prostoru jedinečnost.
16 173 Kč
0
Zahradní stůl Arc en Ciel 110
Zahradní stůl Arc en Ciel, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stůl Arc en Ciel dodají každému prostoru jedinečnost.
7 647 Kč
0
Zahradní stůl Arc en Ciel 160
Zahradní stůl Arc en Ciel 160, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stůl Arc en Ciel 160 dodají každému prostoru jedinečnost.
17 739 Kč
0
Zahradní stůl Arc en Ciel 70
Zahradní stůl Arc en Ciel, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stůl Arc en Ciel dodají každému prostoru jedinečnost.
4 864 Kč
0
Zahradní stůl Arc en Ciel kruh
Zahradní stůl Arc en Ciel, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stůl Arc en Ciel dodají každému prostoru jedinečnost.
5 554 Kč
0
Zahradní stůl Pigalle 76
Zahradní stůl Pigalle 76 se stane středobodem vaší terasy. Vybavte svůj exteriér stoly Pigalle.
8 228 Kč
0
Zahradní stůl Air-Table
Moderní zahradní stůl Air-Table, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Air-Table dodají každému prostoru jedinečnost.
8 494 Kč
0
Zahradní stůl First
Moderní zahradní stůl First, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly First dodají každému prostoru jedinečnost.
22 337 Kč
0
Zahradní stůl First round
Moderní zahradní stůl First round, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly First round dodají každému prostoru jedinečnost.
19 505 Kč
0
Zahradní stůl Jugo
Zahradní stůl Jugo, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Jugo rozkládací dodají každému prostoru jedinečnost.
27 225 Kč
0
Rozkládací stůl Per3
Moderní zahradní stůl Per3, spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stoly Per3 dodají každému prostoru jedinečnost.
8 228 Kč
0
Stolek Emma
Zahradní stolek Emma, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stolky Emma dodají každému prostoru jedinečnost.
22 639 Kč
0
Stolek Summer set round
Zahradní stolek Summer set round, to je spojení kvalitních materiálů a moderního designu. Zahradní stolky Summer set round dodají každému prostoru jedinečnost.
20 026 Kč