Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace
Pokud se chcete registrovat, vyplňte prosím následující údaje:

BLACK FRIDAY -20 % NA VŠE! ~ pouze 23. LISTOPADU! ~ (v košíku ZADEJ kód „friday”)

Navrhujeme prestižní interiéry

Měli jsme tu čest navrhnout a vybavit například brněnskou funkcionalistickou kavárnu ERA, krásnou kavárnu COFFEE STATION, proslulou restauraci BOHÉMA, SONO či PAVILLON RESTAURANT a mnoho dalších po celé ČR. Dále se zabýváme interiéry pro hotely a pensiony, kanceláře a také nás velice baví bytový design.

Designová kavárna s výhledem na Brno

Spolupráce jen s těmi nejlepšími

Spolupracujeme s výbornými architekty a to napříč specializacemi. Máme k dispozici odborníky přes bytový design, moderní kancelářské prostory a design gastronomických provozů.

Každý z našich architektů má za sebou skvělé reference a s jejich realizovanými projekty se jistě setkáváte každý den, i když o tom třeba ani nevíte. Naši architekti pro nás zařizují kompletní projektovou činnost, a to od přípravy až po realizaci.

Designový nábytek za skvělé ceny, příjemný personál. Řada mých zákazníků už zde na můj popud odcházela se spokojeností a skvělými věcmi pro svůj domov i kancelář. A to včetně mě... Děkuji moc Ing.arch. Radim Pacak

LINO DESIGN a David Machač

Uznávaný architekt Ing.arch. David Machač s naší firmou spolupracuje již řadu let. Mezi nejzajímavější projekty které jsme řešili byla prestižní zakázka na interiér VIP prostor fotbalového klubu FC Bayern Mnichov.

Další oblastí naší spolupráce je známý TV pořad "Jak se staví sen". Díky tomuto pořadu se můžete inspirovat v oblasti bytového designu a prohlédnout si naše designové produkty na televizních obrazovkách.

Napište nám, rádi odpovíme!

Jméno a příjmeni
Telefonní číslo
E-mailová adresa
Dotaz
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy Vás budeme kontaktovat.