Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

zpět

Herman Miller

Herman Miller je ikonou kancelářského designu. Židle navržené a vyrobené americkou společností jsou skutečnou revolucí v kancelářském designu, který kombinuje ergonomii, inovaci a nejvyšší kvalitu zpracování. V kolekci najdete křesla, která nejen vypadají skvěle, ale také...

Herman Miller je ikonou kancelářského designu. Židle navržené a vyrobené americkou společností jsou skutečnou revolucí v kancelářském designu, který kombinuje ergonomii, inovaci a nejvyšší kvalitu zpracování. V kolekci najdete křesla, která nejen vypadají skvěle, ale také se přizpůsobí tělu, uvolňují záda a nehromadí teplo.

Historie značky se začala psát již v roce 1905 v michiganském Zeelandu, tehdy ještě pod názvem Star Furniture Company. Své současné jméno získala až o 18 let později, když zaměstnaný úředník D. J. De Pree přesvědčil svého tchána, Hermana Millera, aby ve společnosti koupil většinový podíl. Po něm také firmu pojmenoval.

Zlom přišel v roce 1945, kdy firma najala George Nelsona jako vůbec prvního ředitele pro design. Tuto funkci zastával bezmála 30 let. 

První revoluci v kancelářském designu a zrod nového odvětví přinesla v 60. letech řada Action Office. Jde o první modulární systém panelů a připojitelných komponent na světě. V 70. letech pak přišla na řadu židle Ergon, první ergonomická kancelářská židle založená na výzkumu od návrháře Billa Stumpfa. Ten 10 let sledoval způsob, jakým lidé při práci skutečně sedí, a vše také konzultoval s ortopedy a kardiovaskulárními specialisty. Dnes firma vyrábí tuto židli již ve třetí generaci.

Rozhodující okamžik v historii kancelářského sezení pak znamenalo představení kancelářské židle Aeron v roce 1994. Odporovala prakticky všem konvencím ohledně kancelářských židlí - nebyla polstrovaná, neobsahovala žádnou pěnu a byla založena na inovativních materiálech, které podpíraly lidské tělo zcela novým způsobem.

číst více
SLEVA
20 %
Kancelářská židle Cosm Mid - výprodej
28 919 Kč36 167 Kč