Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

B2B Projekty

Tvoříme
komerční realizace

Vybavujeme a realizujeme komerční interiéry i exteriéry již od roku 1994. Naše tradice a dlouholetá zkušenost jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Náš tým připravuje velké i menší komerční B2B realizace doslova od A do Z. Jsme specialisté nejen na typizovaný mobiliář od světových výrobců, ale také na atypické interiérové prvky vyráběné na míru, jako např. atypické lavice, recepce, obklady stěn, bary a mnoho dalšího.

Naší předností je komplexnost poskytovaných služeb, široké portfolio, variabilita a profesionální přístup.

Realizujeme komerční prostory

Jsme připraveni nabídnout náš tým a jeho dlouholeté zkušenosti pro realizaci každého B2B interiéru s nejrůznějším zaměřením. Za posledních téměř 20 let jsme realizovali interiéry kanceláří, obchodních center, food courty, restaurace i menší kavárny a bistra.

MUNI
CPI Property Group
Notino
Škoda
Orea
O2

Současně realizujeme moderní interiéry hotelů, autosalonů, vysokých škol, hudebních klubů a dalších veřejných prostor. Zásah naší činnosti je opravdu bohatý a rádi navrhneme a zrealizujeme také váš interiér.

Prohlédněte si naše B2B realizace

zobrazit další realizace
Avion shopping park Bratislava
REFORK
AB InBev

Spolupracujeme
s ověřenými výrobci

Značky v naší nabídce jsou celosvětovými hráči v segmentu komerčních interiérů, jejich produkty snesou náročné používání a využití, spolehnout se na ně mohou architekti i samotní klienti.

Veškeré produkty mají atesty, certifikáty a osvědčení o splnění nejnáročnějších evropských norem.

V našem porftoliu naleznete značky jako Vitra, Arper, Magis, Fritz Hansen, Gubi, Hay, Prostoria, Andreu World a mnoho dalších..

Značky

Zkušený tým

Díky našim dlouholetým zkušenostem a širokým možnostem, je náš tým vždy připraven najít ideální řešení přesně pro potřeby vašeho projektu.

Kontaktujte nás pro další informace, těšíme se na naši spolupráci...

Kontaktujte nás