Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

B2B Projekty

Tvoříme
komerční realizace

Vybavujeme a realizujeme komerční interiéry i exteriéry již od roku 1994. Naše tradice a dlouholetá zkušenost jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Náš tým připravuje velké i menší komerční B2B realizace doslova od A do Z. Jsme specialisté nejen na typizovaný mobiliář od světových výrobců, ale také na atypické interiérové prvky vyráběné na míru, jako např. atypické lavice, recepce, obklady stěn, bary a mnoho dalšího.

Naší předností je komplexnost poskytovaných služeb, široké portfolio, variabilita a profesionální přístup.

Realizujeme komerční prostory

Jsme připraveni nabídnout náš tým a jeho dlouholeté zkušenosti pro realizaci každého B2B interiéru s nejrůznějším zaměřením. Za posledních téměř 20 let jsme realizovali interiéry kanceláří, obchodních center, food courty, restaurace i menší kavárny a bistra.

MUNI
CPI Property Group
Notino
Škoda
Orea
O2

Současně realizujeme moderní interiéry hotelů, autosalonů, vysokých škol, hudebních klubů a dalších veřejných prostor. Zásah naší činnosti je opravdu bohatý a rádi navrhneme a zrealizujeme také váš interiér.

Prohlédněte si naše B2B realizace

zobrazit další realizace
FRAGMENT - Prémiové nájemní byty
JIC HQ RETROFIT
Avion shopping park Bratislava

Spolupracujeme
s ověřenými výrobci

Značky v naší nabídce jsou celosvětovými hráči v segmentu komerčních interiérů, jejich produkty snesou náročné používání a využití, spolehnout se na ně mohou architekti i samotní klienti.

Veškeré produkty mají atesty, certifikáty a osvědčení o splnění nejnáročnějších evropských norem.

V našem porftoliu naleznete značky jako Vitra, Arper, Magis, Fritz Hansen, Gubi, Hay, Prostoria, Andreu World a mnoho dalších..

Značky

Zkušený tým

Díky našim dlouholetým zkušenostem a širokým možnostem, je náš tým vždy připraven najít ideální řešení přesně pro potřeby vašeho projektu.

Těšíme se na naši spolupráci, kontaktujte nás.

Vanja Logara
CEO
Luděk Procházka
CSO
Petra Koukolová
Sales Manager