Hledat
zavrit
Zavřít
Přihlášení zákazníka
Pokud jste našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlašte se níže:

Zapomněli jste heslo?

Nová registrace

Avion Shopping Park Bratislava
Klient
Avion shopping park Bratislava
Rozsah
2500 m²
Autor
Suchánek architektonická kancelář
Datum realizace
prosinec 2019
Avion shopping park Bratislava

Avion shopping park Bratislava

Při vytvoření zcela nové gastro pasáže v Avionu Bratislava jsme se ve spolupráci s autorem celého projektu jímž je Suchánek architektonická kancelář (www.psarch.sk) podíleli na projektu, který spojil prostor pro odpočinek a střetávání s více než 20 různými provozovateli restaurací, kaváren a bister.

Unikátní návrh jsme po pečlivém výběru s architekty doplnili více než 650 místy k sezení, pro které jsme využili širokou škálu téměř 40 produktů z naší nabídky. Specialitou a záměrem návrhu je možnost výběru návštěvníka zvolit libovolný typ sezení či relaxace ve více jak 13 samostatných a zcela odlišných zónách pasáže podle chuti a oblíbenosti zákazníka včetně exteriérové terasy, která je přístupná přímo z pasáže.

V projektu jsou z naší produkce zakomponovány veškeré typizované prvky sezení a relaxu, které jsme pečlivě přizpůsobili typem i individuálními materiály náročnosti a specifičnosti tohoto typu veřejného prostoru. Vše samozřejmě v blízké spolupráci s architekty, abychom maximálně splnili jejich představy o celkovém vzhledu a funkčnosti prostoru.

Dále jsme prostor doplnili mnoha atypickými prvky naší výroby jako jsou veškeré lavice, barové pulty, obklady či masivních paravany. Jednou z mnoha výzev pro nás byly i netypicky mobilní květináče v kombinaci kovu a masivního dřeva s rostlými stromy, které prostor nádherně doplňují. Stolové desky jsme přizpůsobili ve spojení s našimi podnožemi právě náročnosti provozu. V realizaci jsou využity desky z kompatního HPL, překližkové desky s HPL laminací a precizní dřevěné desky z dubového masivu, který v celkovém návrhu hraje velkou roli.

Další realizované projekty
zobrazit všechny realizace
FRAGMENT - Prémiové nájemní byty
JIC HQ RETROFIT
REFORK